اجزای داخلی درب ضد سرقت

حالا زمان آن است که بررسی تمامی اجزایی که در ساخت این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد پرداخته و یک به یک المان ها را شرح دهیم تا بتوانید این قابلیت را داشته باشید که پس از مطالعه این مقاله تمامی اجزای داخلی این درب ها را بشناسید.

در حالت کلی و راحتی در تفکیک سازی می توان اجزای داخلی و بیرونی درب ضد سرقت را به سه دسته مهم و کاربردی تقسیم بندی کرد که در ساخت هر یک از قسمت ها نیاز است تا از بهترین متریال و مواد اولیه استفاده شود، در غیر این صورت محصول نهایی کیفیت لازم را نخواهد داشت.

راجب استراکچر بدانید

یکی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده این محصولات استراکچر می باشد که به نام شاسی نیز شناخته می شود. این کالا را باید با استفاده از ورقه های فولادی تولید کرد که بتواند توان نگهداری سایر اجزا را داشته باشد.

حالا زمان آن است که با استفاده ورقه کرکره ای داخل آن را پوشش داده و با استفاده از پروفیل های 20 در 40 ای که پیش از این آماده شده است را به آن جوشکاری کرد. حالا فضایی خالی می ماند که با استفاده از یونولیت و یا پشم شیشه و یا پشم سنگ تکمیل کرده و عایق بسیار خوبی ایجاد می گردد.

یکی از ایرادات محصولات قدیمی جای قفل بود که بر روی چهارچوب وجود داشت و زبانه ها درون آن فرو می رفتند که به هیچ عنوان ایمن نبودند، اما در این محصولات با استفاده از ورقه های استیل این نقطه ضعف را پوشش داده و به یکی از عوامل مهم در افزایش ایمنی بدل کرده است که می تواند در برابر خوردگی و سایش مقاومت کند.

از اهمیت لولاها نیز نمی توان به سادگی گذشت زیرا با توجه به وزن بالای این درب نیاز است تا تعداد بیشتری نصب شود و همچنین طوری مخفی شود که سارقین نتوانند با استفاده از ابزاری مانند دلیم آن را شکسته و راه نفوذی پیدا کنند.

حالا می توان با استفاده از یک ورقه هشت میلی متری از MDF درجه یک اجزای داخلی را پنهان کرده و محصول را به مرحله بعدی ارسال کرد. یکی از مهمترین عواملی که می تواند قیمت درب ضد سرقت را در این بخش دستخوش تغییر کند استراکچر نام دارد.

رویه یکی از مهمترین بخش های درب

با توجه به ضعف هایی که MDF خالی دارد نیاز است تا با استفاده از روکش هایی نقطه ضعف های آن را پوشش داده و بر کیفیت محصول نهایی افزود. معایبی همچون زیبایی، مقاومت در برابر آب و رطوبت و… عواملی بودند که پای رویه ها را به این صنعت باز کردند.

رویه های متعددی در بازار موجود می باشد که هر یک کاربری خاص خود را داشته و می تواند قابلیتی را به محصول اضافه کنند. به طور مثال اگر برای محصولی می خواهید که قرار است در فضای باز مورد استفاده قرار گیرد، رویه های فلزی گزینه بسیار مناسبی هستند.

با توجه به تنوع بسیار بالا و مواد اولیه ای که برای تولید هر یک مورد نیاز است می توان تغییر قیمت هایی را ایجاد نماید. گاهی این بازه قیمتی می تواند بسیار زیاد باشد.

یراق آلات درب های ضد سرقت را بشناسید

یکی دیگر از مهمترین و کارآمدترین بخش های دیگر در تولید و ساخت این محصول قفل و یراق آلات مورد استفاده در آن است. این قفل ها با توجه به تعدد زبانه ای که دارند می تواند به شکل چشمگیری ایمنی را افزایش دهند فقط کافیست از برند های معتبر و معروفی که در بازار وجود دارد استفاده نمایید.

یرآق نیز یکی دیگر از اجزایی است که علاوه بر امنیت، زیبایی منحصر به فردی نیز می تواند به این محصول اضافه کند. چشمی و درکوب جزء این خانواده می باشند که نیاز است جنس خوبی داشته باشند تا بتوانند مدت رمانی طولانی به درستی به کار خود ادامه دهند.